| 123danyel123 a întrebat:

Cine Stie Cum Se Adauga 1 filmulet Pe Steam? am nevoie ( Dau Funda )!

1 răspuns:
| ililililililililililililililililili a răspuns:

În bara Steam scrie NEW si contul tău de Steam, cum te numeşti. Intri acolo iar in partea dreaptă, iti apare o serie de mai multe aplicaţii. Jocuri, Prieteni, Grupuri. Te uiţi după Video, dai acolo si apeşi Setez Contul Youtube. Te loghezi frumos şi postezi filmuleţul. Dacă nu ai cont, fă-ţi aici : https://accounts.google.com/......ps?/SignUp