| Petrea_Gabriel_Danyel_1998 a întrebat:

Cine stie cum se instaleaza SAMP sau FAR CRY 3 id de skype gabytza751 sau explicati in comentarii big grin

FUNDA + VOT! ASTEPT RASPUNSURI

Răspuns Câştigător
| Cipri99 a răspuns:

Pai SAMp trebuie mai intai sa ai san andreas jocul si il poti lua de pe multe site uri si s-ar putea sa aiba virusi da...dar dupa ce il iei il instalezi (dezarhivezi) ce mai trebuie scrie e google SAMP si dai pe prima si iei de acolo...http://www.sa-mp.com/download.php

1 răspuns:
| AlexShadow26 a răspuns:

Pai cauta pe the pirrate bay gta sa iei unu il instalezi dupa cauti samp si gata la Far Cry 3 tot de pe pirrate bay