| shaytanpk a întrebat:

Cine stie cum se pot face overlay-uri pentru stream? pentru jocuri? De exemplu pentru Starcraft 2(din cate stiu photoshop sau gimp insa nu prea ma descurc in ele)Ma poate ajuta cineva cu asta? Cine se pricepe in aceste 2 programe, sa reusesc sa fac overlay-uri starcraft2 pentru stream?(puteti vedea pe google despre ce este overlay)

1 răspuns:
| MyGGhY a răspuns:

Poate e putin cam veche intrebarea. Dar daca mai esti interesat sau altii vor sa faca rost de overlay gratuit pot accesa site-ul www.wdflat.com