| AresLusitani a întrebat:

Cine stie de ce naiba nu mai merge megaupload? x(

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

E inchis. Proprietarul a fost arestat. Totul din cauza tam-tam-ului cu legile SOPA/PIPA/ACTA. Unde traiesti de nu stiai, se vor mai inchide si altele, filesonic e deja inchis.

6 răspunsuri:
| AresLusitani explică (pentru Deleb):

Bine dar cele mai multe chiestii care imi sunt de folos sunt acolo pfaiii ce ma fac eu fara megaupload?/

| EverthingIsPermited a răspuns:

Megaupload nu e singurul care e inchis.Si va urma sa fie inchis si :youtube, facebook si multe altele

| EverthingIsPermited a răspuns:

Asta am auzit.Cat despre facebook Anonymous zic ca pe 28 il va inchide.Dar nu cred ca se va mai intampla deoarece asa se zicea si pe data de 5 noiembrie (daca nu ma insel)

| eucumine010 a răspuns (pentru EverthingIsPermited):

Megaupload nu a fost inchis de Anonymous ci de F.B.I. Da facebook-ul poate fi atacat de Anonymous, dar nu intru in detalii.

| Deleb a răspuns:

Nu ai auzit de piraterie? Fiindca SOPA si PIPA au facut porcaria si au arestat tot megaupload-ul.

| EverthingIsPermited a răspuns (pentru eucumine010):

Stiam ca a fost de F.B.I.Dar asta s-a inteles din ce am zis.