| vali54 a întrebat:

Salut, am o intrebare de ieri situl MegaUpload (MU)
nu mai merge de ce?

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Urmărește știrile.
Arestări pentru piraterie și încălcarea drepturilor de autor.
http://www.ziare.com/......ne-1146152

3 răspunsuri:
| deavolu a răspuns:

Pe acest site daca nu ai cont nu poti viziona decat 72 minute pe zi

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Uau,ai descoperit şi tu acum că cerul e albastru şi apa e udă...Nu merge din cauza SOPA şi PIPA, citeşte mai multe despre ele dând un mic clickuleţ sus, unde scrie mare-mare " STOP SOPA&PIPA".

| sshhh a răspuns:

Da nu merge situl,eu am cont acolo, cred ca momentan e cazut situ, sau s-a intamplat ceva cu el