| Pisi126 a întrebat:

Cine stie jocuri de ingrijit animale? Daca stiti imi spuneti si mie siteul? Funda pentru cele mai multe jocuri

1 răspuns:
| wendy434 a răspuns:

Hmmmm,cele,mai,bune,sunt,cele,instalate,nu,cele,online-.-,daca,vrei,neaparat,online,ar,fi,moshi,monsters,cre,e,ceva,ceva,macar,ca,e,interactiv,adica,vezi,cum,mananca,cum,se,joaca,etc-.-,nu,ca,la,neopets,sau,asa,unde,animalul,tau,e,o,poza,ce,cica,ii,dai,de,mancare,si,asa,da,nu,vezi,nimic,interactiv-.-
la,instalate,sunt,destule...
-zoo,tycoon,2; ai,grija,de,prorpia,gradina,zoologica,faci,custi,cumperi,animale,recomand,jocul,mai,ales,cu,extensile,sale[dino,danger,pack,extinct,animals,etc...],e,exceptional,si,nu,cere,un,pc,prea,performantwinking
daca,esti,fan, ts[the, sims], ar, fi, ts2[e,mai,bunicel,un,pic,decat,3,la,gameplay,ma,refer],cu,extensia,pets,cu,extensia,asta,poti,adopta/creea,animale,pentru,simsul,tau[caini,si,pisici],poti,sa,le,dai,papagali,porcusori,de,guineea,etc.
-wildlife,parca,2[sau,3,depinde,de,preferinte.]
si,revenind,la,online,daca,ai,cont,de,facebook,sunt,ceva,jocuri
-happy,pets
-zoo,paradise
-pet,society
-petville
sper,ca,te-am,ajutat; D