| iasmina199999 a întrebat:

Cine stie jocuri multiplayer dar sa fie faine si nu plictisitoare dau funda cuma r fi sa fiu menajera etc dar daca nu stiti cu menajera macar cv multiplayer fara download

3 răspunsuri:
| WhiteShadow238 a răspuns:

Sa-Mp ( San Andreas MultiPlayer ) Descarci San Andreas apoi descarci clientul de samp de pe www.sa-mp.com si il instalezi si spor la joc sau Counter-Strike 1.6 Battlefield 3, Call Of Duty Modern Warfare 2 sau 3 depinde de cat de bun este PC-ul tau acum

| MoNyKa66 a răspuns:

Girlz MMORPG, Mistretul si oile mie imi plac nu stiu tie dau stiu un saite unde poti gasi http://multiplayer.1001jocuri.com/

| iasmina199999 explică:

Dar de fete si fara download