| andrei_3624 a întrebat:

Cine stie niste jocuri cu masini super?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_9256 a răspuns:

Buna! Acum depinde si ce sistem de operare ai! In fine. Race Driver Grid, Burnout Paradise Ultimate BOX, Test drive Unlimited 1 si 2. Banuiesc ca ai auzit de NFS (sunt multe) NFS Shift 2 Unleashed este ultimul aparut, rFactor, GTR, Colin Mcrae Rally, Richard Burns Rally, Street Racing Syndicate, Downdown Run, TrackMania, Live For Speed, Race 07. Bafta la conduswinking

1 răspuns:
| EdwardMetin2Fan a răspuns:

Need For Speed :Most Wanted sau Hot Pursuit /2 sau Carbon...Bafta!