| NebunuXXl a întrebat:

Cine stie niste jocuri free pe steam care sunt smechere? Dau funda la cel mai smecher joc dat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asculta celelate raspunsuri deoarece sunt eronate rau.Nu ai specificat care tipuri de jocuri iti plac. In fine, daca tot ai intrebat uite cele mai bune jocuritongueath of Exile, Planetside 2, Team Fortress2, hawken, Warframe, Warthunder.Cam astea sunt.Merit funda? big grin

| DarkAndDreary a răspuns:

Poti sa incerci Team Fortress 2.
Altu bun free nu stiu.

| BillGates a răspuns:

Incearca Tactical intervention

| TzaganuDeLa402 a răspuns:

Nu lua in considerare celelalte raspunsuri.Sunt total eronate, dar tu nu ai specificat ce tipuri de jocuri iti plac.In felul asta toata lumea poate sa-ti dea toate exemplele care exista.Dar daca tot ai intrebat uite cateva jocuri care merita jucatetongueath of Exile, Warframe, Planetside 2, Warthunder, Hawken.Cam astea sunt cele mai bune. Uite un sfat: NU te apropia de MMORPG-urile gratis ca sunt nasoale rau.Merit funda?