| Andreymicu a întrebat:

Cine stie niste jocuri multiplayer?

Răspuns Câştigător
| Dubs a răspuns:

A.P.B. Reloaded, Tribes 2, Blacklight retribution acestea sunt cele mai populare si sunt cele mai amuzante happy

5 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Call of Duty
Crysis 1
Tribes
Dota
League of Legends
HoN
4 Story
Metin2
L4D 1,2
Team Fortress
Counter Strike 1.6
Starcraft
Red Alert
C&C
NFS Purshuit

Bafta!

| Andrei9822 a răspuns:

Pai multa lume ar zice metin sau WOW dar sunt super expirate uite unele misto gen Halo sau splinter cell sau peynkiler overside si gta vice citi sau san depinde de preferinta ta ok sper ca te-am ajutat.

| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns:

TF 2, minecraft, SAMP

| Răzvan_Berea_1982 a răspuns:

Plazma burst 2 merge si single si multi si nu iti trebuie cont, poti si doar guest

| geroge a răspuns:

Metin2,4Story,League of Legends, Cs 1.6...cam aste is populare Mai ales Cs 1.6 este popular si se descarca si usor