| AndreewArr a întrebat:

Cine stie niste jocuri online care sa le descarc?

3 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Call of duty(se poate si online)
Pes 2012 este mai frumos online decat pes 2013
Metin2
Football Star
si cam astea sunt preferatele mele...nu stiu ce preferi tu dar mie imi plac foarte multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un joc,, BMW M3 Challenge" e un joc 3d cu curse de masini...E tare! Scrie pe google BMW M3 Challenge download si gasesti tu...
Alt joc se numeste 3d driving school 3.1, 5.1...Tu esti soferul si poti sa conduci liber, sau cu un instructor. Iti zice pe unde s-o iei...

| Daniel_Bogdan_1997 a răspuns:

Ghost recon, call of duty,nfs world, assasin creed, metin, fifa, counter strike.