| patricia437 a întrebat:

Cine stie niste jocuri precum Sweet Flirt?

1 răspuns:
| gabrielcosmin1989 a răspuns:

"Sweet Flirt" este un joc de simulare a relațiilor în care jucătorii pot flirta și întâlni personaje virtuale. Dacă sunteți în căutarea unor jocuri similare, iată câteva recomandări:

"My Candy Love" este un joc de simulare a relațiilor cu un stil grafic anime în care jucătorii pot alege personajul lor și începe să flirteze cu personaje virtuale diferite.

"Episodes" este un joc de simulare a relațiilor în care jucătorii pot alege povestea lor și se pot implica în relații romantice cu personaje virtuale diferite.

"Love Island: The Game" este un joc de simulare a relațiilor inspirat de emisiunea TV "Love Island", în care jucătorii pot flirta, se întâlni și se implica în relații romantice cu personaje virtuale diferite.

"High School Story" este un joc de simulare a vieții de liceu, în care jucătorii pot construi și personaliza propriul liceu, ajuta personajele să se îndrăgostească și să se implice în relații romantice cu personajele virtuale diferite.

"Charmed Life" este un joc de simulare a relațiilor în care jucătorii pot construi relații cu personaje virtuale diferite, inclusiv vrăjitori si vrăjitoare.

Este important de menționat că aceste jocuri pot fi găsite în diferite platforme cum ar fi App Store sau Google Play, și pot fi jucate atât pe telefonul mobil cât și pe tableta.