| blackyd a întrebat:

Cine stie sa faca bine servere de cstrike 1.6,Normal sau Deathrun,?
Adica un server full... nu server din ala care intri in folder la cstrike si apesi pe ala rosu (HLDS) si iti face serveru!
Vreau sa zic din ala care faci un folder nou, HLDS, descarci niste programe si iti instaleaza in server ala AMXMODX, admin si mai multe...
Ms, dati-mi id de pe Skype, ca messu nu-mi merecrying

Răspuns Câştigător
| Karter777712 a răspuns:

Pai nu stiu sa fac servere dar uite de unde poti sa te inveti sa faci servere http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html

3 răspunsuri:
| Karter777712 a răspuns:

Pai nu stiu

| Karter777712 a răspuns:

Poate n-ai facut cum trebuia serveru

| blackyd explică:

Ms,pentru raspuns, dar mi-a dat un prieten un server deathrun deja facutbig grin
Am niste probleme, cum sa hostez server meu? exista hosturi free?