| Alexshiatatv a întrebat:

Cine stie sa faca server de minecraft cu host? Caut un server care cauta staff! Iar eu macar sa am admin sau co-owner! O sa ajut cu serverul, dar ownerul sa fie on.

PwP! Funda celui care stie sa faca server si lasa un comentariu! tongue

1 răspuns:
| darkwisper a răspuns:

Eu fac server, imi trebuiesc oameni competenti sa fie admini si destul de responsabili si capabili.
Fac server international deci engleza e minima.
Imi trebuie careva care se pricepe ca configurarea plug-inurilor, eu fac harta.
FunBuil.Enjin.Com este forumul.
facebook.com/FunBuild
daca vrei sa vezi si pe facebook.
Lasa reply cu id de skype.