| TroubleCrew a întrebat:

Cine stie un metin2 Gm mode plss caut de mult si nu gasesc straight face. fundita

2 răspunsuri:
| Bogdan727 a răspuns:

Salut.Stiu un metin care te da cu lvl 90 din prima mai toate armele si armurile numai ca nu ai functiile unui gm esti un simplu jucator dar bonusurile de pe inteme cu 900 str sau 900 dex...te fac mai tare ca un gm de pe ro poti lua si 6kkk cu o lovitura e server de pvp si se numeste lightmt2 http://www.youtube.com/watch?v=1edydZkdi_Q.Bafta!

| TroubleCrew explică:

Lightmt2 mda dar e pvp nu vr.Eo vr Gm mode.tongue