| Adiray223 a întrebat:

Cine stie un Minecraft Premium Generator gratis fara survey sau parolat... va rog sa-mi dati link-ul si va dau funda!

1 răspuns:
| Hyper23 a răspuns:

NU EXISTA! CAT DE GREU O FI SA BAGI O ALOCATIE IN PAYSAFE SA CUMPER UN "CONT DE MINECRAFT PREMIUM", continua cautarea, daca gasesti imi zici si mie ca ai gasit ...Probabil niciodata...Sunt site-uri care au conturi folosite si care se folosesc nu am mai gasit vreun site care sa genereze conturi bune, eu am apucat sa-l cumpar cand era 20 de euro, Nu mai incerca sa cauti.