| W1z4rd a întrebat:

Cine stie un MMORPG in care sa te distrezi la maxim si daca se poate sa imi dati si o scurta descriere big grin
P.S. : Fara metin2 angry

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici o lista ->>> List of MMORPG (jocuri online) http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm

| Claudinho a răspuns:

DC Universe e foarte tare...gasesti peste 300 de romani e o liga a romaniei.acolo si te pot ajuta si eu, e foarte mult de jucat si nu te vei plictisti de el deloc happy daca vrei baga id meu claudiu_stelistu_nr1 si vorbim acolo. happy