| xshine a întrebat:

Cine stie un privat super de metin2 sa fie playeri multi sa aiba kinguri etc etc vreau sugestii cine-mi spune si mie ii dau funda la cel mai bun...

5 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Explossivemt2,mondialmt2 da nu mai merge. fundita?happy

| AnonimuszWss a răspuns:

Daca vrei unul cu kinguri la magazin iti recomand: LightMt2,
SpeedMt2,DarknessMt2.
Daca vrei unul pvm care are armuri si arme noi noutze create de ei[e un metin foarte reusit, mai reusit ca ro chiar si in grafica!]
este candylongju [candylongju.net]
Funda?

| Deea_4341 a răspuns:

Sky Metin2 sau Speed Metin2

| tatyfery a răspuns:

Pai e unu supar tare se numeste light metin2 dar nu ii stiu nici eu situl

| Roberts a răspuns:

Metin2 bestial ie bun:d