| Tavy100 a întrebat:

Cine stie un program care editeaza video foarte performant, adica sa le uneasca, sa puna o melodie pe video etc...

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici cateva programe de editare video:
ADOBE AFTER EFECTS CS5
Ultimate Pinnacle Studio 15 HD Collection v15 [FULL]
Sony Vegas Movie Studio HD Platinum v. 10 Full
Cyberlink PowerDirector 9 ultra
EDIUS 6.03, ISO RETAIL
PROGRAM DE ADAUGAT EFECTE SPECIALE IN FILM (stelute si alte minuni) - Particle Illusion
Program de EFECTE si PRELUCRAT VIDEO - 3ds Max Studio 2012
Acum se pune problema! trebuie sa inveti sa lucrezi cu unul din programele de mai sus - sunt foarte complexe! daca vrei unul din programe lasa-mi mesaj. bafta!

3 răspunsuri:
| Alexandrius a răspuns:

Un astfel de program poate fi si youtube... editorul lor sau windows movie maker

| adita32 a răspuns:

Sony Vegas nu e grtatis dar e cel mai bun

| D3xT3r2oo1 a răspuns:

Tiar trebui photoshop