| krystyn3l a întrebat:

Cine stie un server de metin pvp dar sa nu fie aiurea gen metin2 hammer unde intra pv pe orice nu cont lvl max doar sa cresti repede dau funda

Răspuns Câştigător
| PHPCeles a răspuns:

Metin2x

1 răspuns:
| AlhalabiEdi a răspuns:

Pai incearca Apple mt2 dar nu merge tot timpul merge cam de la 19:00 si in weekend aproape toata ziua dar este misto te da lvl 30 iti iei clientul de pe site ip la site este:92.87.228.224 daca cand te loghezi iti zice sv indisponibil dezactiveaza anti-virusul zi si la prietenii care joaca metin2 de acest mt.