| re1111 a întrebat:

Cine stie un sv de metin2 privat roman sau francez ori italian aveti o funda cat voi de mare daca imi ziceti :X

Răspuns Câştigător
| Al3xUtZu08 a răspuns:

Metin2 private server: Metin2united, TDL metin2, Dark Metin2, Extreme metin2, Metin2 Supreme, Metin2 GX. Sper sa-ti placa. Funda?

7 răspunsuri:
| SnowBal a răspuns:

Metin2 Ro Speed, Dinamik mt2, Hammer mt2, pvp Metin2,

| victor666 a răspuns:

Metin2 GTH e Foarte BUN daca este Gm pe server sunt ratele 1000 dar daca nu este sunt 500-600 ratele. Funda?

| z0r3Ns3n a răspuns:

Metin 2 LunaRis e in franceza

| xt0Xic a răspuns:

Http://www.metin2guabina.ro/
Funda;;).
E server roman

| Mt2Turdean a răspuns:

Stiu un sv super tare::
nume : Mt2Turdean
retele haachi mt2turdean.1 pana la.30
pass 123456
site 25.76.219.193
mc : 25.76.219.193
lvl max 127
trebuie sa te conectezi la haachi pentru a putea vedea site-ul
gm prietenosi
evente pentru grade (ox PVP PVM)
Gm preetenosi
la inceput primesti tot ce vrei : lvl bani itm +9
timp online 17/24
daril hosteaza!

| Andy99 a răspuns:

Metin2 Nation
Site: https://metin2nation.com/

| andreixxx2012 a răspuns:

Metin2 steel e tare, staff prietenosi lv max 250 rata experienta 3000% iteme noi, daca vrei sa joci pe sv asta ma cauti ca te ajut eu sunt "macca,, succes. De aici downloadezi si te inregistrezi: http://www.metin2steel.in/index.php