| strelitia a întrebat:

Cine stie un sv mt2 privat foarte tare sa aiba ratele 1000X chiar peste si otel+9 iefint si sa se evolueze usor si batalie la fel cel mai tare i-a FUNDITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Mihaivassi123 a răspuns:

Salut, iti dau eu niste metine:metin 2 terra mistica, lunaris- online, metin 2 dinastya, val mondial metin 2, metin 2vamos, metin 2 epical, metin 2 speed, metin 2guabina, metin 2 tim, metin 2chaos si multe altele, daca mai vrei imi zici, ok? A, si inca ceva, Funda plsssss?

1 răspuns:
| strelitia explică:

Da mia zi-mi ca aste le-am jucat