| zoomumba a întrebat:

Cine vinde in cluj-napoca PSP la un pret negociabil NOU neaparat! si de unde as putea lua jocuri pentru el? am nevoie si de poze cu psp-ul respectiv nu neaparat dar...deci astept!

1 răspuns:
| k1gLuci a răspuns:

Buna imi pare rau, dar nu sunt din Cluj-Napoca sunt din Hunedoara, dar iti pot oferi un PSP NOU! 3004 Slim cu ce'a mai noua modare pe el(6.35 PRO)pe culoare alba cu card de 8 GB si 2 Jocuri la 700-800 Lei cu carcasa protectuare.Pt detalii Y! M luci_hd