| Valy800 a întrebat:

Cine vrea sa facem impreuna un servere de hamachi de minecraft sau daca are cineva ma primiti si pe mine va rog happy big grin

Răspuns Câştigător
| PaVeLCoSmIn a răspuns:

Daca ai fi de incredere te-as primi in sv meu m-am jucat cu un prieten dar acum nu ma mai joc.Mai am sv dar daca vrei sa ne jucam trebuie sa vb pe mess ca aici nu putem. Daca vrei adr mea de mess e:pavelcosmin15@yahoo.com
-Funda?winkingwinking

2 răspunsuri:
| Valy800 explică:

Sunt de incredere si ti-am trimis cerere de prietenie

| berty13 a răspuns:

Cine intra si sta cel putin 10 minute primeste admin level 6 gratis! server de samp! 46.108.11.139:7777