| Marius_Luci_1996 a întrebat:

Cine vrea sa se joace minecraft pe server pe minecraft 1.4.5 asa cred ia uitati serveru mai fac pe alti buni pe minecraft admin

5 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

Intru cu numele BesTCraFT, imi dai admin? Sunt bun iti aduc si playeri! Adica stiu sa fac craft-uri, stiu sa minez si stiu sa ajut!

| Marius_Luci_1996 explică:

Eu am 12 ani trebuie sa merg la scoala acum de la 2 pana seara la ora 9 e serverul on in fiecare zi
cand o sa vina vacanta de iarna si de vara va fi on de la ora 9 dimineata pana la ora 10 9 seara cam atat vreau sa va zic vreau sa vad e tare server

| Marius_Luci_1996 explică:

Ok intrati acum

| Marius_Luci_1996 explică:

Uitati numele de la minecraft care o sa va mearga
Minecraft 1.8.1 by Kaise123 installer 2.1.0

| cosmindavid01 a răspuns:

Si eu tot in vacanta joc mai mult