| deadmanyo a întrebat:

Cineva care joaca metin2ro... ce ziceti, daca am un fms full bonusat si mi-a intrat pe el pm 11, pc 3, 10% critice, 20 %diavol si 6 % vampiri... oare sa schimb bonusrile sau sa il las asa si sa ii bag war+4 si o fatala? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| rekinash a răspuns:

Plus cat fms-ul? daca e +9 ai o sansa f mare sa spargi o gramada pietre bagand in el. Oricum schimba bonusurile, sunt mici.Merita intr-adevar la pgm de la 30-35 in sus si pgc de la 13-15 in sus.

2 răspunsuri:
| Cromwell a răspuns:

Depinde daca vrei s aul fcai pvm trebuie paguba medie dac vrei pvp baga paguba competentei

| zEdwarDz a răspuns:

Schimbal baga pm 35+.40+ atunci sa vezi ce ataci cu el.