| WhoKnowThat a întrebat:

Ciudat e faptul ca am mai jucat Grand Theft Auto San Andreas si Single Player si MultiPlayers. La Single l-am terminat de vreo 2 ori dar de curand m-am gandit sa-l mai joc o data. Cand am ajuns in San Fierro sa fac misiunile am cautat sa evit misiunile de la Z, cele cu avioanele si elicopterele teleghidate deoarece nu-mi prea placeau. Le-am facut pe toate celelalte si mi s-a deschis Las Venturas. Am facut si aici toate misiunile care mi s-au dat pana am ramas doar cu cea din San Fierro de la Z. M-am dus am facut si misiunile de la Z si acum nu mai primesc misiuni thinking Oare ce e de facut? (mentionez ca pana acum cand am mai terminat gta sa am facut misiunile in ordine)

1 răspuns:
| cristi73 a răspuns:

Joacal iar de la inceput sau ia-ti alte GTA-uri cum ar fi GTA4, GTA3, GTA Vice City... Daca le-ai jucat uite cateva jocuri gen GTA : True Crime: New york, Scarface, Bully, Mafia1, Mafia2.