| AntiShaman a întrebat:

Cn ma poate ajuta? vreau si eu in sv de metin2 gata facut de unde pot lua plzz dati-mi raspuns

1 răspuns:
| Sophy123 a răspuns:

Simplu! Intrii pe downland metin2, apoi te inregistrezi,il descarci unde vrei tu, iti alegi locul, apoi la id nu scrii id-ul de mess si numele cu care te-ai inregistrat inante de al descarca.Parola e cea de la inregistrare si apoi sa inceapa batalia! Daca mai ai alte intrebari pune-mi-le(am si eu metin2).