| SadBoyForever a întrebat:

Coduri pentru fifa 2005 exista? Am inteles ca la cariera se pot baga niste coduri ca sa iti poti alege din start niste echipe tari dar nu stiu cum sa le gasesc.

1 răspuns:
| Tzuna a răspuns:

Da exista la orice fifa coduri, doar intru pe aceasta adresa: w w w. g a m e c o p y w o r l d. c o m scrii numele la joc si cauti "Trainer" pentru jocu care il dorestihappy scuze ca ti-am scris linkul asa dar era suspicios de piraterietongue succes!