| barbiella21 a întrebat:

Coduri webkinz nefolosite va rog (care mi-l da prin PM) ii dau funda, va rog! (PROMIT!) Am mai avut un cont webkinz, dar l-am uitat si nici codul secret nu-l mai am!
Ai un raspuns pentru barbiella21?

4 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Am eu un cod, dar e folosit ... Dar poti sa intri pe webkinzromania.ro acolo sunt concursuri zilnice si poti castiga ca premiu UN COD WEBKINZ NEFOLOSIT sau sa trimiti ceva la revista webkinz(tot de pe site-ul ala) si se trsge la sort si poti castiga un cod webkinz.

| laviflower a răspuns:

Tu crezi ca daca ti-ai uitat contul trebuie sa cersesti pe net altul.Ma rog e prost cine da nu cine cere.

| kitty_9669 a răspuns:

VREI SA CASTIGI UN WEBKINZ LA TINE ACASA? Sau vrei sa primesti un cod webkinz? Ambele sunt GRATUITE vezi mai jos cum poti castiga

ATENTIE! ANUNT IMPORTANT! Sambata, ora 13.00 pe www.kidsradio.ro aveti ocazia de a castiga GRATUIT un WEBKINZ! Premiul se trimite prin posta, fara nicio taxa postala, deci nu va trebui sa platiti nici webkinz-ul si nici taxele postale. Pentru asta, in timpul emisiei de pe www.kidsradio.ro, trebuie sa sunati la 021 317 45 16 numar CU TARIF NORMAL! Nu uita, urmareste emisia Go Go Webkinz, de la ora 13.00 la 14.00 azi, si castiga un webkinz GRATIS sunand la 021 317 45 16! Si sa nu uitam ca... se vor da si coduri webkinz(si E-store)... Gratuit! SUCCES!
Funda?

| barbiella21 explică:

Auzi, daca na-i cod de ce te bagi?