| Alex_3707 a întrebat:

Cre imi da si mie un hack Trade functionabil pentru sv private metin2? Funda + vot plz

1 răspuns:
| Dureex a răspuns:

Man imi pare rau ca te dezamagesc dar nu o sa-ti dea nimeni ca costa bani reali cele bune de cele mai multe ori si daca te prinde un player sau gm, ga.sgm/sga/adm e papa contul iti iei ban ip permanent si numai nesimtiti folosesc hack ( fara suparare ) si au si virusi si e papa/larevedere computerultau/pc/calculator cum vrei sa-i spui tu! Funda plz pentru sfatul meu prietenescc?