| BogdanVasc a întrebat:

Credeti ca intra un server de Counter-Strike 1.6 (32sloturi) pe un VPS de 400 RAM? De ziua mea, un prieten mi-a promis un astfel de VPS fara sa-i cer eu, si sincer nu am ce face cu el. Ce alt server de joc pot tine pe el si sa scot ceva bani de pe el? Ba gandeam la website, dar eu nu am nevoie de asa ceva si nu cred ca ar cumpara cineva de la mine, cand sunt webhosturi cu 2E/luna oriunde cauti. Daca cineva stie instala un joc, si sa fie sigur ca merge, o sa-i dau root-ul sa faca orice din el. Nu cer nimic, decat sa stiu ca merge constant si sa scot macar 5E/luna din el (cel putin.) Daca o sa scot mai mult de 10E/luna, fiecare al doilea euro venit va fi celui care il intretine. Daca serverul nu este de cs 1.6, nu o sa ajut proprietarul cu nimic, pentru ca nu joc jocuri gen metin. Daca sunt mai multi doritori, o sa-l aleg pe cel mai de incredere (o sa iau si dupa cum stie scrie). Apropo, daca lasati reply, spuneti si ce faceti cu el, si un profit aproximativ care-l puteti scoate din el.

Pe scurt: Caut un proprietar de VPS, care sa indeplineasca niste conditii scrise mai sus.