| Petr43Bzroz a întrebat:

Crysis 2 : As dori sa stiu daca mai este cineva in situatia mea si ce trebuie facut. Am cautat coduri pentru Crysis 2 si am gasit ca trebuie sa le scriu in consola apasand tasta ~. Apoi trebuie introdus con_restricted = 0... Intrebarea mea este de ce cand apas pe ~ nu imi apare consola? Stie cineva?

1 răspuns:
| baditza a răspuns:

Salut, din pacate nu-ti pot da un raspuns, sunt si eu in aceeasi situatie. As dori sa te intreb daca ai gasit vreo rezolvare...