| DoctorUtoniu a întrebat:

Cu cat se poate vinde un ast fel de calculator?
-Procesor Intel core 2 duo 2.2 GHz

-Memorie 2 GB

-Placa video AMD RADEON HD 6670 ( 2 GB )

-Monitor ACER LCD AL1916

-Intel DG31PR

* Daca mai trebuie mai dau detalii.
PS: Ar fii mai bine daca l-as vinde pe piese? Daca da cam cat as scoate pe fiecare.
Funda pentru cel mai rapid si elaborat raspuns!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un pret aprox. pentru fiecare piesa si mai scade in functie de cat timp a fost folosit PC-ul. Eu l-as pune pe un site de anunturi si as preciza ca se vinde pe bucati sau intreg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-as da cu 16 milioane happy Varul meu si-a luat unul fix asa tot cu 16, dar nou nout

| GinGinHan a răspuns:

Avand in vedere ca este la mana a2-a poti sa il dai in 1100 lei

| AndyTudor a răspuns:

Cauta la fiecare piesa cat valoreaza si estimeaza un pret.