| sensei00sora a întrebat:

Cu multi ani in urma, am jucat un joc foarte dragut pe calculator. Ideea jocului era sa salvezi o printesa (nu era Prince of Persia). Existau 4 caractere: un razboinic, o fata, o matahala paroasa laughing si o pantera. Stiu ca primul teren de batalie era o caruta...iar adversarii erau scheleti. La un moment dat era si un vultur sau desert.

Daca stie cineva numele jocului as fi foarte recunoscatoare. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Spiddy a răspuns:

4 Story, credd :-s, altceva nu stiu, dai si tu pe google "Joc salvare printense"