| Hisaya a întrebat:

Cum aflu coduri bonus pe farmerama? Si daca puteti sa-mi dati niste coduri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mashable iti da o fantana si inca ceva

92 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Nu exista CODURI la Farmerama.Trebuie sa faci u bani si sa obtii cat mai multe puncte de la diferite plante sh sa iti cumperi cat mai multe animale (cotet gaini, staul oi...) sh o sa obtii puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da codul bonus schule iti da o oaie tandem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont de farmerama lv 41 ferma angora si cotet pentru oua si multe unelte pentru cont de metin pe draco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cotactati la krysty. wenom@yahoo.com (cel cu contul de farmerama are 3 vulcani super parc am 15 mi de gologani-putini dar am super cont PM me)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cu contul in caz ca mai e valabil id meu e giovana_popa2000 te rog am nevoie de un cont cu nivel mai ridicat si cu tot ce trebuie daca mia e valabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu co:ilovecake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei nu gasesti multe coduri la farmerama pentru ca nu exista prea multe care sa nu fie altii invente am cautat si eu coduri la farmerama si til voi da trebuie sa intrii pe www.farmerama.com apesi pe CTRL+SHIFT+TAB trebuie sa iti apara o caseta, mai mica si acolo vei scrie viderseonm, si iti va da toate cotetele de la nivelul 1 pana la cere esti tu de ex:de la 1 pana la 19 toate cotetele o sa ti le dea dar nu va trce de 19 ex:esti la nivelul 5 si iti va da de la nivelul 1 pana la 5, si o sati mai dea 9 mamudele, si daca mai vrei un cod de bani:sirkape iti da 10009 de monede daca codurile nu merg incearca mai tarziu peste 1ora ca si mie mi so intamplat...BAFTA puteti sa mai aflati mai multe coduri la adresa me ade email:acovaci31 stiu e cam ciudata dar daca vreti coduri contactati-ma ...BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schule

| Alekaaa_7170 a răspuns:

Marius996... te inseli! exista coduri de bonus sa stii!

| Alekaaa_7170 a răspuns:

Hiii! si eoh joc metin... dar m-am last de el! mai este valabil contul de la FARMERAMA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorryfarmerama iti da toate trei la farmerama la combine bagama si pe mine in lista ta de la farmerama num mario998686 id ionita_mario11

| nicolecoole a răspuns:

Esti varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marius esti un prost... exista coduri phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intri pe forum si le gasesti acolo

| Maariiaa97 a răspuns:

Am incercat si eu cea cu " CTRL, SHIFT, TAB" dar nu-mi apare nici o casetuta. va rog spuneti-mi si mie cum happy

| DRAGUTA_6774 a răspuns:

ATENTIE! dau cont de farmerama am doua l-amjucat da m-am plictisit de el unul: nivel 56 gologani 335699 si mamudele 159. pot sa merg si la bahamarama ca m-a ajutat cineva si mi-a bagat mile de zbor la bahamarama nivel:26 gologani tropicali 5600 am lana de angora oua lana de oaie lapte de capra lectie de calarit etcam muncit mult da ma plictisit ca acum joc alt joc.i-ar celalalt cont am level 46 si am 200996 si mamudele doar 69 dar la fiecare level trecut primeste cate o mamudea la bahamarama nu potsa merg dar am3400 ed mile am uoua lapte de capra si de vaca in fine o sa vedeti.

| DRAGUTA_6774 a răspuns:

Am spus cele doua conturi sunt foarte bune dar nu-s ale mele un baiat mi-a dat mesajul si a zis sa-l pun pe net

| andreeapitaioana a răspuns:

Schule, mashable si dai pe internet cod bonus de astazi farmerama si dai pe advent calendar coduri bonus... si sunt si acolo fundita plzzz
?

| gigi_6402 a răspuns:

Primeşti: 156 Mamudele pe SMS pentru doar 4 €!

Trimite doar: BIG 6262841

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6262841

| Frozhen a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=y9RmdiIn4Co clik pe acest site o sa gasesti un video in care iti arata cum sa faci un program fff simplu ca sa faci coduri pentru farmerama coduri pentru orice!

| D3nisa_5959 a răspuns:

Da exista coduri bonus. Marius996 mai cauta informatii despre farmeramawinking

| robertandrei28 a răspuns:

Le scrii la news intr-o caseta cu patru stele...stiu doar 3 coduri bonus:schule, mashable, marry7

| D3nisa_5959 a răspuns:

Is mai multe coduri da nu cred ca mai merg incearcale:schule,Sorryfarmerama,Farmwheel,Mashable,farmdroid,seedomatic,foodmood,fafansarethebest, happyharvest, seed4free.

| xt0Xic a răspuns:

Gigi fara sup da mie mi-a luat 6 euro in pa-na-ra-ma!

| xAlinutza a răspuns:

Da exista coduri dar nu toate merg toate...
mashable=nu merge
schule=merge

| boitoru a răspuns:

Pentru anonim: cum ai reusit tu sa faci chestia asta eu am incerkt toata noaptea si n-am reusit

si pentru Marius 996 :du-te si uitete pe forum si vei gasi acolo coduri bonus daca nu intra aici si o sa le ai cum apar
http://farmerama.browsergamez.com/......lance.html

| MariusSB a răspuns:

DRAGUTA uite adresa mea de mail te rog contacteaza-ma ca vreau eu contul de lvl 56 adresa mea de mail e : maryus_10@yahoo.com

| FreakzEmil a răspuns:

Marius sunt coduri frate da de unde sa stii tu daca nu ai Farmerama

| Eu500 a răspuns:

O sa-ti spun unul si o sa-ti dea 12 stelute codul este farmerstars