| andreeapitaioana a întrebat:

Nu stiu cum sa aflu codul bonus la farmerama sau de unde sa il aflu si daca voi stiti un cod bonus dar sa fie corect si mai vreau daca puteti sa imi dati un sait in care se gaseste. fundita

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi intri in pagina news de la farmerama si il cauti acolo.de obicei apare cand deschizi prima oara in zi jocul. fundita?

1 răspuns:
| andreeapitaioana explică:

Iti dau funda daca imi zici si unde apare ca eu nu prea vad unde apare la news pe prima pagina.