| Hisaya a întrebat:

Cum aflu coduri bonus pe farmerama? Si daca puteti sa-mi dati niste coduri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mashable iti da o fantana si inca ceva

| nicu94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi zice ca nu e valid ce tr sa fac

92 răspunsuri:
| andreeapitaioana a răspuns:

Schule, mashable si dai pe internet cod bonus de astazi farmerama si dai pe advent calendar coduri bonus... si sunt si acolo fundita plzzz
?

| Phineas a răspuns:

Nu exista CODURI la Farmerama.Trebuie sa faci u bani si sa obtii cat mai multe puncte de la diferite plante sh sa iti cumperi cat mai multe animale (cotet gaini, staul oi...) sh o sa obtii puncte.

| necsarafael a răspuns (pentru Phineas):

Esti prost! sunt coduri bonus la farmerama

| Alecsyyya a răspuns:

Stiu eu 3 coduri care merg sigur, le-am incercat si eu:
-pretzel= iti da o oita "inimioara dulce"
-goldoxcar= iti da 250 gerbene, 10 scenarii
-award= 30 super-hrana, 35 super-compost, 25 sare, 25 zahar gelifiant.

Daca vrei, poti sa ma adaugi la vecini, ma numesc Loryabel.

| adrbrb a răspuns:

Dar multe coduri bonus sunt de la niste evenimente
am nevoie de prieteni am lv 65 teroristnr123

| DaNyEl64 a răspuns:

Primeşti: 156 Mamudele pe SMS pentru doar 2, 60 €!

Trimite doar: BIG 5928076

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5928076!

| MariusSB a răspuns:

DRAGUTA uite adresa mea de mail te rog contacteaza-ma ca vreau eu contul de lvl 56 adresa mea de mail e : maryus_10@yahoo.com

| Eu500 a răspuns:

O sa-ti spun unul si o sa-ti dea 12 stelute codul este farmerstars

| ralucaxx a răspuns:

Draguta da-mi id baiatului vreau macar un cont plss macar ala de 40 si ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da codul bonus schule iti da o oaie tandem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont de farmerama lv 41 ferma angora si cotet pentru oua si multe unelte pentru cont de metin pe draco

| LEGO a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vreau daca e mai valabil adresa mea ii:razvi_roki@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cotactati la krysty. wenom@yahoo.com (cel cu contul de farmerama are 3 vulcani super parc am 15 mi de gologani-putini dar am super cont PM me)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cu contul in caz ca mai e valabil id meu e giovana_popa2000 te rog am nevoie de un cont cu nivel mai ridicat si cu tot ce trebuie daca mia e valabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu co:ilovecake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei nu gasesti multe coduri la farmerama pentru ca nu exista prea multe care sa nu fie altii invente am cautat si eu coduri la farmerama si til voi da trebuie sa intrii pe www.farmerama.com apesi pe CTRL+SHIFT+TAB trebuie sa iti apara o caseta, mai mica si acolo vei scrie viderseonm, si iti va da toate cotetele de la nivelul 1 pana la cere esti tu de ex:de la 1 pana la 19 toate cotetele o sa ti le dea dar nu va trce de 19 ex:esti la nivelul 5 si iti va da de la nivelul 1 pana la 5, si o sati mai dea 9 mamudele, si daca mai vrei un cod de bani:sirkape iti da 10009 de monede daca codurile nu merg incearca mai tarziu peste 1ora ca si mie mi so intamplat...BAFTA puteti sa mai aflati mai multe coduri la adresa me ade email:acovaci31 stiu e cam ciudata dar daca vreti coduri contactati-ma ...BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorryfarmerama iti da toate trei la farmerama la combine bagama si pe mine in lista ta de la farmerama num mario998686 id ionita_mario11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marius esti un prost... exista coduri phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intri pe forum si le gasesti acolo

| ItachiUchiha a răspuns:

Pretzel,snowdome,socialstar la mine au mers.

| FreakzEmil a răspuns:

Marius sunt coduri frate da de unde sa stii tu daca nu ai Farmerama

| RawkFX a răspuns:

Intra pe facebook pe farmerama ro mania si apar acolo coduri bonus

| kristianelektrik a răspuns:

Champion2012- Trofeul Campionilor PE 150 x nivelul tau si 2 stele

| LionelMessi10 a răspuns:

Nu stiu. Sincer, stiu doua : schule award.
Succes!

| LionelMessi10 a răspuns:

Am trei coduri:
schule
breeding
award

| LionelMessi10 a răspuns:

Exista coduri.
De exemplu:
pretzel,award, schule, snowdome.
Mai incearca si breeding.
Funda?

| pittbull123 a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru voi:
-la farmerama cand scriu un cod de ce imi zice ca nu a putut fi gasit?

| andrei_9573 a răspuns:

Codul de azi este award iti da 30 super hrana si numai stiu ce si exista coduri dar nu se dau in fiecare zi

| Maariiaa97 a răspuns:

Am incercat si eu cea cu " CTRL, SHIFT, TAB" dar nu-mi apare nici o casetuta. va rog spuneti-mi si mie cum happy