| Hisaya a întrebat:

Cum aflu coduri bonus pe farmerama? Si daca puteti sa-mi dati niste coduri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mashable iti da o fantana si inca ceva

92 răspunsuri:
| D3nisa_5959 a răspuns:

Da exista coduri bonus. Marius996 mai cauta informatii despre farmeramawinking

| D3nisa_5959 a răspuns:

Is mai multe coduri da nu cred ca mai merg incearcale:schule,Sorryfarmerama,Farmwheel,Mashable,farmdroid,seedomatic,foodmood,fafansarethebest, happyharvest, seed4free.

| cristina_9325 a răspuns:

Trimiteti la 7465 codul BIG 6487326(vedeti ca e spatiu intre ele) si primiti 200 de mamudele (fara sa va ia niciun ban).Eu am trimis si am primit.Incerca-ti

| Olyvya a răspuns (pentru cristina_9325):

In momentul acesta nu am niciun ban sau niciun min. pe tel. (trebuie. sa mi-l incarc), am trimis CODUL pe care l-ai spus tu si nu am primit nimic! happy

| DaRkCaT_1799 a răspuns:

Primeşti: 156 Mamudele pe SMS pentru doar 4 €!

Trimite doar: BIG 7174877

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 7174877

| DaRkCaT_1799 a răspuns:

Exista coduri bonus prin SMS
Trimite doar: BIG 7131362
la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 7131362!

| bogdanraul a răspuns:

Exista cheaturi,orice joc in lumea aste indiferent in ce tara au si cheaturi=coduri,nu va luati dupa toata lumea ca trimite la nu stiu ce numar,sau sa scrii user si parola si mama m***, daca vrei sa ai bani trebuie sa platesti in jocu asta,, sincer va spun dai 6E,Orange, vodf, cosmote si orice alte retea, trimte un mesaj la numar 7465,, BIG 9232653,, asa sa scrietei exact cu spatiu intre big si restul cifrelor,dupa ce trimiteti mesajul veti primi un cod unde il veti baga in Farmerama in coltul din dreapta al ecranului, la semnu intrebari si exclamari - pagina de stiri-codul de bare dupa care iti apare o fereastra si bagi codul acela care il vei primi, dupa care ai 999.999.999 galbeni, 999.999.999 coins, apa infinita, balegar infinit, 1.000 stelute, 1.000 super compost...iar daca nu aveti atat credit pentru 2 euro trimiteti la nr 1395,, BIG 9232659,, si aveti doar 10.000 din fiecare si 200 stelute si 200 super compost ...nu va obliga nimeni sa ma credeti dar incercati si ati sa vedeti.mersi fain

| robertandrei28 a răspuns:

Le scrii la news intr-o caseta cu patru stele...stiu doar 3 coduri bonus:schule, mashable, marry7

| garates a răspuns:

Este award

| Daxter222 a răspuns:

Unde este butonul NEWS ca nu il gasesc crying crying
Ajutati-ma! Spuneti-mi dace este cand sunt logat sau nu si in ce loc al pagini este HELP!

| DRAGUTA_6774 a răspuns:

ATENTIE! dau cont de farmerama am doua l-amjucat da m-am plictisit de el unul: nivel 56 gologani 335699 si mamudele 159. pot sa merg si la bahamarama ca m-a ajutat cineva si mi-a bagat mile de zbor la bahamarama nivel:26 gologani tropicali 5600 am lana de angora oua lana de oaie lapte de capra lectie de calarit etcam muncit mult da ma plictisit ca acum joc alt joc.i-ar celalalt cont am level 46 si am 200996 si mamudele doar 69 dar la fiecare level trecut primeste cate o mamudea la bahamarama nu potsa merg dar am3400 ed mile am uoua lapte de capra si de vaca in fine o sa vedeti.

| Catalyn13Barcelona a răspuns (pentru DRAGUTA_6774):

Vreau eu contul! big grin

| toti a răspuns (pentru DRAGUTA_6774):

Dragutaa te rog add Y! M joni_joni200 vreau si eu contul de level 46 te rogg

| gatlejatu a răspuns (pentru DRAGUTA_6774):

Da-mi te rog frumos id-urile de la contrurile acelea

| DRAGUTA_6774 a răspuns:

Am spus cele doua conturi sunt foarte bune dar nu-s ale mele un baiat mi-a dat mesajul si a zis sa-l pun pe net

| ℓαυrıtα a răspuns (pentru DRAGUTA_6774):

Imi dai mie contul te rog?

| ingersaudemon a răspuns:

Vand cont super upgradat... level 75. Detalii: simona_genius@yahoo.com

| Raluca_Simona_Coman_1988 a răspuns:

Cum bag pr in lista de fermerama ca nu stiu id meu saramea88

| nicolecoole a răspuns:

Esti varza

| Frozhen a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=y9RmdiIn4Co clik pe acest site o sa gasesti un video in care iti arata cum sa faci un program fff simplu ca sa faci coduri pentru farmerama coduri pentru orice!

| Alexandru20119 a răspuns:

Farmerstars - iti da 12 stelute

| nelysor a răspuns:

Am incercat toate codurile care au scrise aici si nu merge niciunul.cum reusesc sa aflu si eu codurile?

| vladut_7857 a răspuns:

De fapt exista coduri schule merge mie mi-a mers acum 10 minute

| Denysa23 a răspuns:

Acovaci31 nu imi merge codul!

| yoflavymen a răspuns:

Lumee
Mi-a merss chiar mi-a merss laughing)
yeyyy
am 1000gologani si 1000 mamudele
yessssss
am trimis mesaj la BIG 10156132 la numarul 7465 si chiar a mers!
am mai incercat eu si cu alte sms si nu mi-a mers dar cu asta chiar a mers, e adevarat mi-a luat 0, 5euro dar chiar merittaaa
Incercati daca nu ma credeti, iar daca nu vi se incarca din prima mai bagatil odata ca mie mi-a mers din a 2 si nu mi-a luat bani decat odata
P. S. Mamudelele si gologani va apar dupa aprox 1min
Mult noroc

| mihaic1976 a răspuns:

Astazi poti trimite sms cu BIG 10290162 la 1395tarif normal pentru 30 superhrana