| turcanudenisa a întrebat:

Cum arunc cu grenada in cs 16? pls dau fundita!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Păi B84 o cumperi și dai 4 ca să o arunci! S-au B83 și dai 3 ca să o arunci! Fundă?happy

3 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Pe clik. Daca vrei ca grenada sa se duca cat mai departe tine tinta in sus si tine apasat pe clik timp de 4 secunde.da vezi tinta sa nu o pui drept in suslaughingbig grin

| Remhq a răspuns:

Cumperi o grenada (B), apesi pe 4 sau 3 (nu mai tin bine minte ca nu am mai jucat de mult), arunci grenada unde vrei! happy
Sper ca te-am ajutat! Funda? big grinhappy

| AntonyoBoss a răspuns:

Pai mai intai iti trebuie bani si dupa aia apesi pe b si cumperi acolo o grenada dupa aia apesi pe 1, 2 sau3 sau 4 ma rog si apare grenada dupa acea ti apasat pe mouse si dai drumu si o sa arunce grenadawinking