| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea instala pe telefon jocuri care nu sunt din Google Play, ca am incercat o gramada de metode si tot nu a mers.An Samsung Galaxy S4 Active si Android 4.2.2,in caz ca ar conta si aceste aspecte.

3 răspunsuri:
| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Pai daca ai avea un cablu de date ai putea.
CUM? simplu: scrii pe laptop/pc de exemplu: "download mario forever for (marca telefonului tau+seria) Samsung Galaxy S4". Dupa ce il descarci prin cablurile de date il pui pe tel instalat sau nu (daca vrei il instalezi daca nu vrei, nu vrei) si dupa aceea deconectezi foarte simplu cablul de date si... distractie plcauta :X tongue big grin happy FUNDA?

| DumpyDuck a răspuns:

Buna! Mai intai, ia cablul de date si pune-l in calculator apoi conecteaza telefonul.Acum,uita-te unde ai vrea sa pui jocurile, programele sau muzica.Pe card sau in memoria telefonului.Accesezi locul dorit si pui jocurile acolo apoi te uiti pe telefon pe card sau in memoria telefonului. Uite is un site cu jocuri:
http://android.mob.org
O zi buna! P.S Funda? ^_^

| Vintileanu_Nutica_1980 a răspuns:

Ai auzit de magazin play se gaseste usor multe site-uri ii fac reclama daca nu merge asta poate cauti pe net la telefon games