| BuffaloSoldier a întrebat:

Cum as putea sa fac rost de un cutit pe CS GO fara sa il cumpar? big grin

Răspuns Câştigător
| AkaOnly a răspuns:

Ei bine...Ai putea sa incepi prin a face trade cu iteme care iti pica din meciuri ( de 0.4 euro, 0.5, tot asa ) pana ajungi sa ai o suma considerabila de bani...Alta cale nu gasesc.

1 răspuns:
| CezarAjutorul a răspuns:

Fara sa cumperi... Ia CS:GO crack-uit si o sa ai toate itemele posibile laughing.Dar daca nu, incearca sa faci profit de 1$ pe anumite arme si cu timpul o sa strangi si mai mult profit.