| Mercenary1337 a întrebat:

Cum as putea sa fac sa imi mearga jocurile mai bine, ca mereu la jocurile 3d imi merge putin in reluare
fundita...

Răspuns Câştigător
| electriz a răspuns:

Dai rezolutia mica, de preferat 800x600 : intri in options/graphics resolution si o dai paia happy ( in joc bineinteles)

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Sa iti cumperi alt calculator. Vezi daca ai ultimele update-uri de la placa video si DirectX.
Sper ca nu te referi la jocurile 3D, cu ochelari 3D.

| happykill a răspuns:

O noua placa video / mai mult RAM si un procesor mult mai bun! jocurile vor merge pe hight!