| cipri1999 a întrebat:

Cum as putea sa joc Fifa 07 cu Daemon Tools? am instalat si GameRangers dar tot imi arata cand dau play de pe Daemon Tools ca trebuie sa insertez DVD-ROOM-ul si dupacea sa dau play..cineva care sa ma ajute? happy Funda

Răspuns Câştigător
| CCLeaN a răspuns:

Pai dupa ce ai instalat fifa 07 iti va trebui un crack( un fisier) care continutul lui trebuie sa il copiezi in folderul cu instalarea. Scrie pe google fifa 07 crack si iti va da. FUNDA?