| dudade a întrebat:

Cum bag un config de pe internet in counter strike?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Il bagi in folderul cstrike. Dupa care intri in joc scrii in consola: exec nume.cfg

Exemplu: exec bhop.cfg

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns (pentru dudade):

Te duci in start (in bara de jos) si dai la Notepad. Si copezi echo "The Cyberathlete Professional League - Play Hard. Go Pro."
echo " On the web at: http://www.thecpl.com"

alias go_slot1 "weapon_mp5navy; weapon_m4a1; weapon_m249; weapon_p90; go_slot1b"
alias go_slot1b "weapon_scout; weapon_awp; weapon_g3sg1; weapon_sg550; go_slot1c"
alias go_slot1c "weapon_sg552; weapon_aug; weapon_tmp; weapon_mac10; weapon_ak47; go_slot1d"
alias go_slot1d "weapon_ump45; weapon_xm1014; weapon_m3; weapon_famas; weapon_galil"

alias go_slot2 "weapon_usp; weapon_glock18; weapon_deagle; weapon_p228; weapon_elite; weapon_fiveseven"

alias rze_helm "vesthelm; vest"
alias rze_nvgs "nvgs; nightvision"

alias tg_fn57dual "fn57; elites"
alias tg_tmpmac10 "tmp; mac10"
alias tg_famgal "famas; galil"
alias tg_m4ak "m4a1; ak47"
alias tg_augsg "aug; sg552"
alias tg_sg550g3 "sg550; g3sg1"

ati_subdiv 0
ati_npatch 0
s_eax 0
s_a3d 0
rate 25000
cl_updaterate "101"
cl_cmdrate "101"
ex_interp "0.01"

Asta folosesq absolut toti din pgl. + Cateva binduri simple in cfg`u normal.Nu au voie cu altcv.sa va intre bine in cap si numai cautati cfg`uri originale de la playerii cunoscuti ca nu o sa gasiti cine shtie ce script sau "chestie" sa va faca mai buni!

// This file is overwritten whenever you change your user settings in the game.
// Add custom configurations to the file "userconfig.cfg".

unbindall
//==========================================================================//
// [---Binds---]
//==========================================================================//
bind "TAB" "+showscores; timeleft"
bind "ENTER" "adjust_crosshair; say nextmap"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "," "buyammo1"
bind "-" "sizedown"
bind "." "buyammo2"
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
bind "9" "slot9"
bind "=" "podbotmenu"
bind "[" "voldn"
bind "]" "volup"
bind "_" ""
bind "`" "toggleconsole"
bind "a" "+moveleft"
bind "b" "buy"
bind "c" "radio1"
bind "d" "+moveright"

bind "e" "+defuse1"
alias +defuse1 "+use; rc1; ms1; say_team "---===[DefusinG~BomB]===---~! CoVeR~Me!~"
alias -defuse1 "-use; slot10;"

bind "f" "stopsound"
bind "g" "drop"
bind "ca" "+voicerecord"
bind "m" "chooseteam"
bind "n" "nightvision"
bind "o" "buyequip"
bind "p" "exec rr.cfg"
bind "q" "lastinv"

bind "r" "+sayrel"
alias "+sayrel" "+reload; say_team "[-----RELOADING-----]~*pLeaSe~ProViDe~CoVeR*~"
alias "-sayrel" "-reload"

bind "s" "+back"
bind "t" "impulse 201"
bind "u" "messagemode2"
bind "w" "+forward"
bind "x" "radio2"
bind "y" "messagemode"
bind "z" "radio3"
bind "~" "toggleconsole"
bind "UPARROW" ""
bind "DOWNARROW" ""
bind "LEFTARROW" ""
bind "RIGHTARROW" ""
bind "SHIFT" "+duck"
bind "F3" "buyammo1; vesthelm; vest; hegren; flash; flash; defuser"
bind "F4" "deagle; buyammo2; buyammo2; buyammo2; buyammo2; buyammo2"
bind "F5" "mp5; buyammo1; buyammo1"
bind "F6" "ak47; m4a1; buyammo1; buyammo1"
bind "F7" "sg552; aug; buyammo1; buyammo1"
bind "F8" "awp; usp; buyammo1; buyammo1"
bind "F9" ""
bind "F10" ""
bind "F12" ""
bind "DEL" ""
bind "PGDN" ""
bind "PGUP" ""
bind "KP_ENTER" "vesthelm; vest"
bind "KP_MINUS" "p228"
bind "MOUSE2" "+attack2"
bind "PAUSE" "pause"

//==========================================================================//
// [---Keys---]
//==========================================================================//
bind "f1" say "---==>>>~Re~aLLz~