| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun config pentru counter-strike cu FPS mare?

4 răspunsuri:
| sssSnake a răspuns:

Uite aici: http://www.gamesfront.net/cele-mai-bune-cfg-uri-counter-strike-1-6 .

Mai jos ai un link, apesi pe el, te duce pe o alta pagina, apesi din nou pe acelasi link si ti se downloadeaza cele mai bune 15 CFG-uri pentru CS, +un skin pentru AWP, sa ai tinta ca la arma normala.

| NutellaBunny a răspuns (pentru sssSnake):

Eu sincer..am dat pe link`ul pe care ni l`ai dat dar tot nu vad pe ce link trebuie sa apas ca sa download`ez config`u

| AnonimB a răspuns:

FPS este influentat de mai multi factorii:
Placa Video, Conexiunea la Internet, Configurarea serverului pe ca joci, etc.
Exista unele setari ce le poti modifica personal in cfg-ul tau pentru ati mari FPS dar nu da roade foarte mari.

| NutellaBunny a răspuns (pentru AnonimB):

Eu sincer..am dat pe link`ul pe care ni l`ai dat dar tot nu vad pe ce link trebuie sa apas ca sa download`ez config`u