| SkietFun a întrebat:

Cum cac cont pe MondialMt2? Daca stie cineva si sa-l descarce funda :X

2 răspunsuri:
| Tonijoint a răspuns:

Dai acolo in bara pe Inscription(Inseamna Incriere)
Nom d'utilisateur(Nume de utilizator):de ex: nuamcont17
Mot de Passe(Parola):de ex: nuambani19
La Email pui adresa ta de mes urmata de @yahoo.com de ex: sunt_smeker@yahoo.com
Dai clic pe Je m'inscrire si contul a fost creeat.TE loghezi cu numele de utilizator si parola in stanga la chenaul ala Connexion.Astepti 3 segunde si te-ai logat pe site.

Cum sa-l descarci acum...:In bara aia unde ai dat clic pe inscrire scrie Télécargement(descarca).Dai clic pe el si iti apare un tabel unde scrie Mirror 1 si dedesubt Mirror 2.In dreapta la fiecare Mirror scrie Multiupload.Dai clic pe el si te duce pe un site de unde descarci.Dau pe BayFiles(pe siteul asta mi se descarca cel mai repede) si dai clic pe Preamium Download si se descarca.

Acum ca am scris atat da-mi o Funda ca rasplatalaughing

| ionutzz2590 a răspuns:

Http://nation.mondialmt2.com/index.php?p=inscription aici te inregistrezi si dupa aia te loghezi si atunci te lasa sa-l descarci