| ZY_Soryn_1994 a întrebat:

Cum dezactivez contul de market glory?

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Daca nu intri pe el in 90 de zile se va sterge automat si bani iti vor fi retrasi din cont.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca intri pe el de pe alt computer cateva zile ti-l sterg ei de nu te vezi.

Răspuns utilizator avertizat
| ZEU93 a răspuns (pentru IgorNebunul):

Daca nu intri 90 de zile pe cont da. Se considera ca ai renuntat la joc si banii se returneaza catre guvern.

| ZEU93 a răspuns (pentru IgorNebunul):

Ti-am trimis un mesaj pe joc, ca am vazut ca ti-ai facut cont. Mesajele sunt sus in stanga, vreau sa te ajut cu informatii sau o strategie de joc.

| MrTkd a răspuns:

Trimiti Tiket la moderatori.Ma bucur ca ti-ai dat seama ca e teapa jocul.Nu poti sa retragi bani de la ei decat prin Neteller si trebuie sa platesti comision 20% din bani...hoti pe fata...