| AvalohAlyn a întrebat:

Ce fel este jocul pe browser Market Glory? Joaca cineva de aici?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am jucat eu. Intr-un an si ceva am reusit sa castig 22 de Eu si mi-au trimis 60 lei. Si de acolo au furat. E un joc de hoti. Fura la castig, fura la schimb in aur si apoi in Eu ca apoi sa trebuiasca sa-i schimbe in lei ca sa fure iar.

| AvalohAlyn explică (pentru Salontanul):

Am trei intrebari si te rog frumos daca vrei sa imi raspunzi.
1.In jocul acesta oricine isi poate infinta o companie de la inceput?
2.in jocul acesta oricine poate candida la functia de prim ministru?
3.Cum castigi banii?

| Salontanul a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu. Poti sa infintezi companie daca ai bani in cont. Aia trebuie sa-i castigi jucand sa sa-i bagi de pe card.
Oricine poate candida dar trebuie sa castigi avand rezultate bune, oameni care sa faca bani pentru tine, companii, etc.
Banii ii castigi prin click-uri zilnice, (zece batalii erau cand jucam eu), prin afiliatii care-ti aduc bani, infiintarea de companii, participarea la razboi si citit ziare si reviste. E mai complicat dar inveti pe masura ce joci.
Uite si aici: https://www.youtube.com/watch?v=XCkLfkMMIu4
https://www.facebook.com/Tutoriale.MarketGlory
Si pareri: http://forum.marketglory.com/index.php/forum/comentarii/50/8/10

| AvalohAlyn explică (pentru Salontanul):

Merci de raspuns.
Altceva in politica ce poti sa mai faci?

| Salontanul a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu mai tin bine minte. Nu mai joc de anul trecut. Ti-am dat niste link-uri sa citesti pe acolo.

5 răspunsuri:
| MrTkd a răspuns:

AM jucat eu si e teapa. Dupa 1 an de zile am scos 20 Euro din care a trebuit sa platesc 20% din suma, taxa de retragere...Cei de la Eurosoft System sunt niste nesimtiti!