| kuviCk a întrebat:

Cum dezinstalez Counter-Strike Warzone? L-am instalat, a mers dar cum il dezinstalez? NU apare in lista de programe. Nu il gasesc nicaieri sa ii dau uninstall. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Maryussss a răspuns:

Daca l-ai intalat pe PC si nu l-ai luat instalat acestea sunt instructiunile: start/panoul de control ( control panel)/adaugare sau eliminare programe (add remove programs). Il gasesti in lista aceia daca e instalat si click pe uninstall.

| dsafafsdafd a răspuns:

Dai la start la set program acces and defaults si acolo il gasesti

| kuviCk explică:

Amm spus ca nu apare in lista de programe!

| Neymar1999 a răspuns:

Vezi daca nu este in lista de programe uitate in folderul la cs si vezi ca trebuie sa fie acolo un fisier cu numele uninstal si dai pe el si se dezinstaleaza.bft